هلموت مارکو مشاور تیم فرمول یک ردبول و سباستین فتل راننده فراری

رضا جلیلیان ١۴ مهر ١٣٩٨ | ١٩:۴٢ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ١ دقیقه
هلموت مارکو مشاور تیم فرمول یک ردبول و سباستین فتل راننده فراری

پس از گرندپری روسیه 2019 که با اتفاقات و حواشی زیادی در تیم فراری روبرو بود حال هلموت مارکو مشاور تیم ردبول نیز دوباره در مصاحبه ای به این موضوع پرداخته و بیان کرده است که تیم فراری دارد رانندگانش را به جان هم می اندازد و نمی داند که چرا فراری دارد چنین کاری را می کند.

هلموت مارکو مشاور تیم فرمول یک ردبول ریسینگ بیان کرده است که:

سباستین فتل راننده پیشتاز تیم بود و چارلز لکلرک شروع به بهانه گیری کرد و سپس مهندسش بیان کرد که نگران نباش ما این موضوع را در پیت استاپ حل خواهیم کرد. این جمله به این منظور می باشد که ما پیت استاپ را(به نفع لکلرک) مهندسی می کنیم. این برخلاف عدالت و این ورزش می باشد.

شرایطی که در فراری بود به طور کلی سخت بود دیگر چرا با این کار اوضاع را بدتر می کند و رانندگانش را به جان هم میندازد. فراری این بازی ها را دوست دارد که البته اکثر اوقات برایش این موضوع بد تمام می شود. اما این فراری و آن فرهنگ رفتاری متفاوتش می باشد. اگر فتل به دستور تیم در سوچی عمل نکرد باید گفت که لکلرک هم به دستور تیم در مرحله سوم تعیین خط مونزا عمل نکرد. او قرار بود که به سباستین خلا بدهد در تعیین خط ولی این کار را نکرد، او مطمئنا خودش هم یک بخشی از این تنش به وجود آمده است.

 سباستین فتل و چارلز لکلرک

هلموت مارکو علاوه بر این اظهارات بیان کرده است که سباستین فتل هیچ آینده ای را در فراری ندارد:

فراری نتوانست با داشتن سریعترین ماشین برنده مسابقه روسیه شود همینطور هم سباستین، راننده سریعتر آنها بود و آنها او را قربانی کردند. به نظر من فتل هیچ آینده ای را در فراری ندارد.

 

 

منبع : فرمول یک ایران 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما
یاداوری ! برای ثبت نظر باید وارد شوید .
٠ دیدگاه