تردید کیا برای تولید نسل جدید سدان اسپرت استینگر

رضا جلیلیان ٠٧ اردیبهشت ١٣٩٨ | ١٨:۵٢ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ٣ دقیقه
تردید کیا برای تولید نسل جدید سدان اسپرت استینگر

 

مسئولان کیا می‌گویند هنوز زود است که درباره‌ی مدل جانشین خودروی اسپرت استینگر تصمیم‌گیری شود. گرگوری گیلوم، معاون و طراح ارشد استودیوی طراحی کیا اقرار کرد که استینگر به اندازه‌ای که این شرکت امیدوار بود، فروش خوبی نداشته است.

kia stinger / کیا استینگر

گرگوری گیلوم در این زمینه گفت:

ما هرگز انتظار نداشتیم كه تولید این مدل بالا باشد. کیا استینگر یک خودروی رؤیایی و ویژه است. ما می‌خواستیم حداقل در آمریکا موفق شویم؛ بازاری که فکر می‌کنیم شانس فروش خوب در آنجا وجود دارد. ما انتظارات بسیار بالایی برای آن بازار داشتیم و عرضه‌ی خودرو در این کلاس، کار دشواری است.

kia stinger / کیا استینگر

گیلوم توضیح داد:

شروع کار من در آئودی بود. من به یاد می‌آورم که سه نسل از A8 طول کشید تا بتواند در کنار بی‌ام‌و سری ۷ یا مرسدس بنز کلاس S دیده شود. باید ماند و ادامه داد. اگر می‌خواهید وارد این کلاس از خودروها، لوکس یا ویژه شوید، باید کمی وقت به آن اختصاص دهید.

گیلوم و تیم طراحی او نقش مهمی در تولید کیا استینگر داشتند و اعتراف می‌کنند که مشتریان هنوز هم با پرداخت قیمت بسیار زیاد برای سدان اسپرت کیا با مشکل رو‌به‌رو هستند.

kia stinger / کیا استینگر

گیلوم گفت:

باید دید كه آیا تولید استینگر ادامه خواهد یافت یا نه؛ که من واقعاً امیدوارم چنین باشد و سپس باید دید که ادامه‌ی راه با این روش درست است یا نه. همان‌طور که می‌دانید خودروی برقی، فرایند خودش را دارد؛ بنابراین کیا استینگر می‌تواند تغییر کند. نمی‌دانم، هنوز به آن مرحله نرسیده‌ایم و فعلاً کمی وقت داریم.

 

 

منبع : زومیت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما
یاداوری ! برای ثبت نظر باید وارد شوید .
١ دیدگاه
  1. reza ‎‎‎‎jalilian۱۲ ‏

    این خودرو یکی از بهترین هاست شک ندارم